top of page
Vyhledat

KRÁLOVNA STABILITY

Aktualizováno: 20. 4.
Miluji podzim, je to moje nejoblíbenější období z celého roku. Naše děti slaví narozeniny a svátek, oslavujeme a těšíme se z toho jak rostou. Oba sportují nebo tančí a jejich nožky a celé tělo se vyvíjí a roste. Díky pár cvikům doslova a vhodným stélkám do bot pro sport se rozvíjí optimálně. Nebylo tomu tak vždy. Chci, aby měly "tu správnou stopu". A já také.


S radostí zvu na workshop Terapie nohy se skvělým odborníkem fyzioterapeutem. Najdete v něm odpovědi na své otázky plus přednášku a prezentaci vhodných stélek do bot v pohybu, které děti milují a nechtějí je vyndat z bot. Informace o přednášce a rezervace míst tudy: https://www.ditakandlova.com/lekce-a-workshopy/terapie-nohyPOSTAVTE SE PROSÍM!


TIP NA ÚVOD: vysvobodíme nohy z bot a dáme jim prostor. Necháme je uvolnit do jejich prostoru jak potřebují. Zkusíme jen pozorovat se zavřenýma očima jak se nohy chovají na podlaze. Neorganizovat jen pozorovat ❤️ 1-3 minuty


VE STAVU POUŠTĚNÍ DO MECHU

pouštěj: kloub za palcem, kloub za malíkem a střed paty. 3 místa na noze pouštějící a padající do mechu. Stabilizuj ✨


POSAĎTE SE, PROSÍM

tak, aby stehno a tělo byly v pravém úhlu a stehno a lýtko též. Sedací kosti kolmo do židle a hlava stoupající do nebe.

Stočíme vnější linii paty do podlahy a křížem přes nárt pustíme palcový kloub do mechu. A znovu uvolněte. Při dalším opakování pozorujeme, kde všude naše noha pracuje a provádíme kontrolu, aby při pouštění palce znovu vnější pata nelétala do vzduchu.

Aktivita křížem přes nárt aktivuje některé části chodidla a nohy od paty vzhůru. Pozoruj ⭐️


ZPĚT

do stoje a AKTIVUJ všechny výše procvičené dovednosti: prostor pro nohu, 3 body v mechu, stočení vnější paty. Pokud máš hotovo, zkus si zalevitovat na relevé (výponu, na špičky) a zpět a kontroluj linii kotníku. Opakuj podle pocitu a chuti.


ACTIVE NEW: Skvělá zpráva na závěr!

Pojď na přednášku a zkonzultuj cvičení a vhodné stélky pro své dětičky, sebe, babičky s odborníkem fyzioterapeutem tudy https://www.ditakandlova.com/lekce-a-workshopy/terapie-nohy


Utvoř si rezervaci dnes a nový rok bude stabilní bez přetížení a omezení!

Těšíme se na Vás! 🦶🏻51 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page